Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023 denboraldia
2022
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
Otsaila 2023
Lasterketaren izena
Herria
Maila
11
Sub18-Sub20 Gipuzkoako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
11
NKJ. Sub16-Sub18 1. Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
11
Neguko Jaurtiketako Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
11
Arabako Fed. C Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
11
Jaurtiketa, Iraupena eta 2. jard. Master Errioxako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
11
Meeting de Paris Indoor
-
Paris
World Indoor Tour
11
Espainiako PE Taldekako Txapelketa
-
Ourense
RFEA
web
11/12
Jaurtiketa Luzeko Nafarroako Neguko Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
11/12
Konbinatuetako Aragoiko Txapelketa + Kontrola
-
Zaragoza
Nazionala II. Maila
web
12
Erriberako 2. NKJ Promozioko Jard.
Ribaforada
Kirol Jokuak
web
12
Sub10-Sub12 2. Promozioko Jard.
Barañain
Kirol Jokuak
web
12
IV. Hiru Herri Trail
Uharte
Autonomikoa
web
12
Pyrinnön kansalliset
-
Tampere
Nazioartekoa I
web
17/19
PE Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Madril
RFEA
web
18
Sub20+Master Aragoiko Txapelketa eta Kontrol B
-
Zaragoza
Nazionala II. Maila
web
18
Kroseko Munduko Txapelketa
Bathurst
World Athletics
web
18
Pista Estalian Sub20-18-16 Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
19
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Getxo
Autonomikoa
web
19
Ausarten Lasterketa
Iruña
Autonomikoa
web
19
Andaluciako Atletismo Master Txapelketa Pista Estalian
-
Antekera
Autonomikoa
web
19
XXXVIII Zurich Sevillako Maratoia
Sevilla
Nazionala
web
19
Bartzelonako Erdia Maratoia
Bartzelona
WA Gold
web
22
World Indoor Tour Gold Madrid 2023
-
Madril
World Indoor Tour
web
25
Neguko Jaurtiketa Luzeko Espainiako Txapelketa
-
Gava
RFEA
web
25
Nafarroako Krosa Motzeko Txapelketa
Kroseko Master Nafarroako Txapelketa
NKJ Krosa. Banakako Finala
37. Altsasuko Krossa
Altsasu
Autonomikoa
web
25
Zaragoza Hiriko Ibercaja Saria
-
Zaragoza
Nazionala II. Maila
web
25
Rincpon de Sotoko Gau Lasterketa
Rincon de Soto
Herrikoia
web
25
Arabako Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
25/26
Neguko Jaurtiketa Luzeko Espainiako Master Txapelketa
-
Durango
RFEA
web
26
Irungo Maratoi Erdia + 10K
Irun
Herrikoia
web
26
Sub18 Aragoiko Txapelketa + Kontrol A
-
Zaragoza
Nazionala II. Maila
web
26
XXIII. Castelloneko Maratoia
Castellon
Road Race Label
web
26
VI. Trail Aibar-Oibar
Oibar
Herrikoia
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia