Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia
2024
2023
2022 denboraldia
2021
2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Urtarrila
|
Otsaila
|
Martxoa
|
Apirila
|
Maiatza
|
Ekaina
|
Uztaila
|
Abuztua
|
Iraila
|
Urria
|
Azaroa
|
Abendua
Urtarrila 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Parte Hartzeko Libreko Probak GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
6
Garesko Erregeko Krosa 2022
Gares
Autonomikoa
web
7
Pista Estalian Kontroleko Probak
-
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
8
Euskadiko Master Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
8/9
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
9
LXXVIII Juan Muguerza Kros Memoriala
Elgoibar
World Athletics
web
9
Larragako XXXIII. Errege Krosa
Larraga
Herrikoia
web
9
10K Valencia Ibercaja 2022
Valencia
World Athletics
web
9
Control Absolut en Pista Coberta
-
Sabadell
Autonomikoa
web
14
Pista Estalian Kontroleko Probak
-
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
15
Sub16-Sub18 Udazken-Neguko 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
15
Parte Hartzeko Libreko Probak. D+E programa
-
Donostia
Autonomikoa
web
15
Kontroleko Probak A
-
Logroño
Autonomikoa
web
15
PLP B Programa
-
Basauri
Autonomikoa
web
15
Jaurtiketako PLP
-
Durango
Autonomikoa
web
15
Cuenca Hiriko Ibilketako I. Saria
Cuenca
Nazionala
web
15/16
Aragoiko Fed. Kontrola + P. Konbinatuak
-
Zaragoza
Nazionala II. Maila
web
16
Kroseko Nafarroako Txapelketa
50. Dantzaleku Herri Krosa
Altsasu
Autonomikoa
web
16
NKJ Kroseko Errelebo Mixtoko Jardunaldia
Altsasu
Kirol Jokuak
web
22
Lehen Sub14 Aire Libren Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
22
Zaragoza Hiriko Ibercaja Saria
-
Zaragoza
Nazioartekoa I
web
22
Pakearen Amabirgina Herri Krosa 2022
Zentroniko
Herrikoia
web
22
Control Absolut en Pista Coberta
-
Sabadell
Autonomikoa
web
22
200 eta 400 metroko RFEAko Kontrola
-
Salamanca
Nazionala
web
23
Pista Estalian Nafarroako Txapelketa
-
Donostia
Nazionala
web
23
Parte Hartzeko Libreko Probak GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
28
Indoor Meeting Karlsruhe
-
Karlsruhe
World Indoor Tour
web
28
Valentziako Sub23 Txapelketa Probintziala
-
Valencia
Autonomikoa
web
29
Kontroleko Probak B
-
Logroño
Autonomikoa
web
29
Pista Estalian Nafarroako Sub23 Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
29
Sub16-Sub18 2. Aire Libren Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
29
Indiana University Relays
-
Bloomington
Nazioartekoa I
web
29/30
Gipuzkoa eta Bizkaiako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
30
Kroseko Espainiako Txapelketa
Jaen
RFEA
web
30
Espainiako Abiada Txapelketa
Lepe
RFEA
web
30
41. Idiazabalgo Herri Krosa
Idiazabal
Herrikoia
web
30
Azkoien-Faltzes X Milia
Azkoien
Herrikoia
web
30
EDP Sevillako Maratoi Erdia
Sevilla
Nazioartekoa II
web
30
PE Andaluziako Master Txapelketa
-
Antekera
Autonomikoa
web
Otsaila 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2
Valentzia Hiriko Nazioarteko PE Sari Nagusia
-
Valencia
Nazioartekoa I
web
4/6
Pista Estalian Espainiako Master Txapelketa
-
Valencia
RFEA
web
5
Sub16-Sub18 3. Aire Libren Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
5
PE. Probetako Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
5
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Nazionala II. Maila
web
5/6
Euskadiko Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
5/6
Jaurtiketa Luzeko Nafar Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
6
Minbiziaren Aurka Umeen VI. Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
6
56. Kroseko Taldekako Europako Kopa
Oeiras (POR)
European Athletics
web
6
91. Uliako GImnastika 10 K
Donostia
EA Permit
web
6
Madrilgo Fed. 11. PE Bilera
-
Madril
Autonomikoa
web
8
Miting Internacional de Catalunya en Pista Cubierta
-
Sabadell
Nazioartekoa I
web
11
Arabako Federazioen Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
12
Pista Estalian Espainiako Taldekako Txapelketa
-
Madril
RFEA
web
12
Erriberako 3. Promozioko Jardunaldia
Kaparrosu
Kirol Jokuak
web
12
Eskakizun Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
12
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Nazionala II. Maila
web
12
Arabako Federazioen Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
12
Meeting Metz Moselle Athlélor 2022
-
Metz
WA Continental Tour Silver
web
12
Control Fed. Castilla y León y Control RFEA
-
Salamanca
Nazionala
web
13
20 Km Ibilketako Espainiako Txapelketa
Nafarroako Abiada Txapelketa
Iruña
RFEA
web
13
III. Trail Hiru Herri 2022
Uharte
Autonomikoa
web
13
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
13
Sub23 Valentziako Txapelketa
-
Valencia
Autonomikoa
web
19
Jaurtiketa Luzeko Negu Espainiako Txapelketa
-
Motril
RFEA
web
19
Sub14 Aire Libren 4. Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
19
Sub20-18-16 Gipuzkoako Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
19
Aragoiko Txapelketa Absolutua
Zaragoza
Nazionala II. Maila
web
19
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
19
Kontroleko Probak
-
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
19
Madrilgo Fed. 12. PE Bilera
-
Madril
Autonomikoa
web
19/20
Pista Estalian Espainiako Sub23 Txapelketa
-
Salamanca
RFEA
web
20
NKJ Kroseko Taldekako Finala
San Adrian
Kirol Jokuak
web
20
IV. Larrate Trail
Zarrakastelu
Autonomikoa
web
20
Irun Erdi Maratoia + 10K
Irun
Herrikoia
web
20/27
Pista Estalian Europako Master Txapelketa
-
Braga
EMA
web
25/27
Pista Estalian Espainiako Txapelketa
-
Ourense
RFEA
web
26
Sub16-Sub18 5. Aire Libren Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
26
Aragoiko Fed. Kontrola
-
Zaragoza
Nazionala II. Maila
web
26/27
Sub16 Sub18 Sub20 Euskadiko Txapelketa
-
Donostia
Autonomikoa
web
27
NKJ Kroseko Banakako Finala
Kaskante
Kirol Jokuak
web
27
Kros Motzeko Nafarroako Txapelketa
Kroseko Nafarroako Master Txapelketa
Kaskante
Autonomikoa
web
27
Castellongo 2022 Maratoia
Castellon
Road Race Label
web
Martxoa 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1/2
Sub18 Proba Konbinatuetako Sari Iberikoa
-
Madril
Nazioartekoa I
web
2
Madril Hiriko Mitina
-
Madril
World Indoor Tour
web
5
Sub14 Aire Libren 6. Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
5
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
5/6
Pista Estalian Sub18 Espainiako Txapelketa
-
Valencia
RFEA
web
6
Arabako Federazioen Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
12
Sub16-Sub18 7. Aire Libren Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
12
Erriberako 4. Promozioko Jardunaldia
Koreia
Kirol Jokuak
web
12
Emakumeko Nazioarteko Eguna Elkartasun Lasterketa
Sarriguren
Herrikoia
web
12
4x800 Master Kontrola
-
Sabadell
Autonomikoa
web
12/13
Jaurtiketako Europako Kopa
-
Leiria
European Athletics
web
12/13
Pista Estalian Espainiako Sub20 Txapelketa
-
Antekera
RFEA
web
13
CSDko Kroseko Espainiako Txapelketa. Sub18 ta Sub16
Getafe
RFEA
web
13
Kroseko Espainiako Master Txapelketa
Hornachuelos
RFEA
web
13
II Bategarri Trail
Ancin
Herrikoia
web
13
2022 Udaberriko Lasterketa
Donostia
Autonomikoa
web
18/20
Pista Estalian Munduko Txapelketa
-
Belgrado
World Athletics
web
19
Sub14 Aire Libren 9. Jardunaldia
-
Tafalla
Kirol Jokuak
web
19
XIX. Laredo Hiriko 10 Km
Laredo
Nazioartekoa I
web
19
Jurramendi Trail Montejurra 2022
Aiegi
Herrikoia
web
19
Jaurtiketa Luzeko Errioxar Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
19
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
19
Arabar Federazioko Kontrola
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
20
NKJ Jaurtiketa Luzeko Neguko 8. Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
20
10000eko Kataluniako Txapelketa
-
Gava
Autonomikoa
web
26
Sub16-Sub18 10. Aire Libren Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
26
Erriberako 5. Promozioko Jardunaldia
Kaskante
Kirol Jokuak
web
26
Azkoitia-Azpeitia Nazioarteko Erdi Maratoia
Azkoitia
Road Race Label
web
26
Iraupengo Kantabriako Txapelketa
-
Los Corrales de Buelna
Autonomikoa
web
26
Bizkaiko Iraupengo Txapelketa
-
Basauri
Autonomikoa
web
26/27
Pista Estalian Sub16 Espainiako Txapelketa
-
Sabadell
RFEA
web
26/27
Jaurtiketa Luzeko Espainiako Master Txapelketa
-
Badajoz
RFEA
web
27
Leringo Pinuak II. Traila
Trailgo Banakako Nafar Txapelketa
Lerin
Nazionala
web
27
XXXII. Lekunberriko Legoa
Lekunberri
Herrikoia
web
Apirila 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Stanford Invitational 2022
-
Palo Alto
Nazioartekoa I
2
10000eko eta Milia Pistan Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
2
Sub16-Sub18 11. Aire Libren Jardunaldia
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
2
Erriberako 6. Promozioko Jardunaldia
Ribaforada
Kirol Jokuak
web
2
XTrail Sierra de Codes (BERTAN BEHERA)
Kodes
Herrikoia
web
2/3
Haurren Jaurtiketa Luzeko Espainiako Txapelketa
-
Castellon
RFEA
web
3
Maratoiko Espainiako Txapelketa
Espainiako Maratoiko Master Txapelketa
Zaragoza
RFEA
web
3
XLI. Etxauriko Krosa
Etxauri
Herrikoia
web
3
XXXI. Cross Territorio Visón Falces
Faltzes
Herrikoia
web
9
10000eko espainiako Txapelketa. Sari Iberikoa
-
Faro
RFEA
web
9
Milia Rutan Espainiako Txapelketa
Espainiako Miliako XIII. Master Txapelketa
Breña Baja
RFEA
web
9
Sub14 12. Aire Libren Jardunaldia
-
Altsasu
Kirol Jokuak
web
9
Erriberako 7. Promozioko Jardunaldia
Zentroniko
Kirol Jokuak
web
9
Iraupengo Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
9
Master eta Haurreko Gipuzkoako Txapelketa 1. Jard. + PLP
-
Ordizia
Autonomikoa
web
9
Koreia Hiriko Moskatel eta pintxoko V. Lasterketa
Koreia
Autonomikoa
web
9
Aragoiko Fed. Kontrola A
-
Zaragoza
Nazionala II. Maila
web
9/10
Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa
Durango
Autonomikoa
web
10
Talde Mixtoko Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
10
XXXII. Hiru-Herri Herri Lasterketa
Uharte
Autonomikoa
web
15
Yugora XXV. Traila
Muskaria
Herrikoia
web
15
62nd Annual Mt. SAC Relays
-
Walnut
Nazioartekoa I
web
16
Cherry Blossom Invitational
-
Athens
Nazioartekoa I
web
20
Kontroleko Probetako Lehen Jardunaldi Mixtoa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
22
Aragoiko Fed. Kontrola B
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
22
Indiana Invitational
-
Bloomington
Nazioartekoa I
web
23
Arabako Fed. PLP
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
23
VIII. 5-10K Estella-Lizarra CA Iranzu
Lizarra
Autonomikoa
web
23/24
NKJ Proba Konbinatuetako Finala
-
Proba Konbinatiuetako Nafar Txapelketa
Iruñea
Kirol Jokuak
web
24
Baratzeko Hiriko Calahorrako 10K
Calahorra
Autonomikoa
web
24
XI. Estela Navascues Erdi Maratoia + 10K (BERTAN BEHERA)
Tutera
Herrikoia
web
24
XXXI. Azkoiengo Udaberriko Krosa
Azkoien
Herrikoia
web
24
Almadiaren VI. Herri Lasterketa
Burgi
Herrikoia
web
28
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
30
Taldekako Espainiako Txapelketa. Gizonak 1. Jardunaldia
-
Barcelona
RFEA
web
30
Sub14 - Sub16-Sub18 12. Aire Libren Jardunaldia+Konplem. Finala
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
30
Taldekako Espainiako Txapelketa Emakumeak. 1. Jardunaldia
-
Donostia
RFEA
web
30
4. Promozioko Jardunaldia Pistan
Burlata
Kirol Jokuak
web
30
Taldekako Espainiako Txapelketa. Gizonak 1. Jardunaldia
-
Nerja
RFEA
web
30
Taldekako Espainiako Txapelketa Emakumeak. 1. Jardunaldia
-
Andujar
RFEA
web
30
Taldekako Espainiako Txapelketa Gizonezko 1. Jardunaldia
-
Lleida
RFEA
web
30
Taldekako Espainiako Txapelketa Gizonezko 1. Jardunaldia
-
Huesca
RFEA
web
30
Taldekako Txapelketa. 1. Mailako 1. Jard.
-
Sagunto
RFEA
web
Maiatza 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
VIII. Arnedoko Bia Berdeko Herri Lasterketa
Arnedo
Herrikoia
web
1
XXXII. Ermitara Igoera
Ribaforada
Autonomikoa
web
1
XLII. Andoaingo Santa Krutz Kross Herrikoia
Andoain
Herrikoia
web
4
Kontroleko Probak A
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4
Jaurtiketako RFEAko Kontrola
-
Leon
RFEA
web
4
III. Meeting Desafio Nerja 2022
-
Nerja
Nazioartekoa II
web
6/7
FEDDI Espainiako Txapelketa 2022
-
Madril
RFEA
web
7
Sub14 Taldekako Finala
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
7
Parte Hartzeko Libreko Probak GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
7
Sub18-Sub20 Euskadiko Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
7
Federazioen Arteko Espainiako Trailgo Txapelketa
Berga
RFEA
web
7
Mitin Eivissa Atletismo Toni Bonet
-
Ibiza
Nazionala
web
7/8
Errioxako Taldekako Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
7/8
Unibertsitae Artean Espainiako Txapelketa
-
Murtzia
Nazionala
web
8
10 K Espainiako Txapelketa
O Barco
RFEA
web
8
Iruñea Hiriko Maratoi Erdia eta 10 K (BERTAN BEHERA)
Iruña
Autonomikoa
web
8
Arabako Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
8
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
Basauri
Autonomikoa
web
8
XLI. Mejanako Bira
Tutera
Herrikoia
8
III. Zerupeko Kontrola Malaga
-
Malaga
Autonomikoa
web
8
Martin Fiz Maratoia
Gasteiz
Autonomikoa
web
12/15
Europako Rutan Master Txapelketa
Grosseto
EMA
web
13/14
APU Last Chance
-
Azusa (CA)
Nazioartekoa I
web
14
Taldekako Espainiako Txapelketa. 2. Giz. Jardunaldia
-
Iruñea
RFEA
web
14
5000, 10000 eta abiadako Errioxako Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
14
Arabako Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
14
Taldekako Espainiako Txapelketa. 2. Emak. Jardunaldia
-
Hospitalet
RFEA
web
15
Sub16-Sub18 Taldekako Finala
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
15
Urrezko Mila (BERTAN BEHERA)
Iruña
Herrikoia
web
16
Madril Hiriko Nazioarteko Ibilketako I. Sari Nagusia
Madril
Nazioartekoa I
web
16/20
Gimnasiada 2022
-
Caen
Nazioartekoa I
web
18
Kontroleko Probak B
-
Iruñea
Autonomikoa
web
18
Control Absolut
-
Mataro
Autonomikoa
web
20/22
18. Iberoamerikar Txapelketa
-
La Nucia
Nazioartekoa I
web
21
Sub14-Sub16-Sub18 Lehen Banakako Finala
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
21
Fraga Hiriko VI. Mitina
-
Fraga
Autonomikoa
web
21
Espainiako Taldekako Sub20 Txapelketa. Nesken A FInala
-
Madril
RFEA
web
21
Diamond League Birmingham 2022
-
Birmingham
Diamond League
web
21
III. Mitin Diego Barranco Memoriala
-
Soria
Nazionala
web
21/22
Kontrola Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
21/22
Andaluziako Master Txapelketa
-
Malaga
Autonomikoa
web
22
La Conquista del Castillo 2022
Zangoza
Herrikoia
web
22
Arabako Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
22
Espainiako Taldekako Sub20 Txapelketa. Gizon B1 Finala
-
Iruñea
RFEA
web
22
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
25
Iberoamerikar XVII. Mitina
-
Huelva
WA Bronze
web
25
Kontroleko Probak C
-
Iruñea
Autonomikoa
web
25/28
NCAA West Preliminary Round
-
Fayetteville
Nazioartekoa I
web
25/28
NCAA East Preliminary Round
-
Bloomington
Nazioartekoa I
web
28
10000 Europako Kopa
-
Pacé
European Athletics
web
28
Sub14-Sub16-Sub18 2. Banakako Finala
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
28
XXXI. Ana Perez Bilera Nazionala
-
Valladolid
Nazionala
web
28
Barañain-Tsunza 2022 Elkartasun Lasterketa
Barañain
Herrikoia
web
28
Errioxako Gobernuko I. Nazioarteko Sari Nagusia
-
Logroño
Autonomikoa
web
28
Aragoiko Fed. Kontrol Extra
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
28
IFAM Outdoor 2022
-
Oordegem
World Athletics
web
28
II. Atletismo Zoitiko 50. Urteurrena Mitina
-
Huesca
Nazionala
web
28
Bizkaiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
28
Cantones A Coruña Ibilketako Sari Nagusia
A Coruña
RFEA
web
28/29
Gipuzkoako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
29
Euskadiko Master Txapelketa
-
Durango
Autonomikoa
web
29
Andosilako Peña Traila
Andosilla
Autonomikoa
web
29
Palafrugellko XXIX. Nazioarteko Mitina
-
Palafrugell
Nazioartekoa I
web
29
Arabako Txapelketa
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
29
Pitillaseko VIII. Herri Krosa
Pitillas
Herrikoia
web
29
Haurren Komunitateen Arteko Bilera
-
Soria
Nazionala
web
29
II. Hondarribiko 10 K
Hondarribia
Autonomikoa
web
Ekaina 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4
Federazioen arteko Sub18 Espainiako Txapelketa
-
Valladolid
RFEA
web
4
Jaen Paraiso Interior Mitina
-
Andujar
WA Gold
web
4
XX. Los Corrales de Buelnako Sari Nagusia
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala
web
4
XXIII. Salamanca Hiriko Atletismoko Saria
-
Salamanca
Nazioartekoa I
web
4
Errioxar Master Txapelketa
-
Logroño
Autonomikoa
web
4
Parte Hartzeko Libreko Probak GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
4
Ziordiko IX. Elkartasun Lasterketa
Ziordia
Herrikoia
web
4
Aragoiko Master Txapelketa + A Kontrola + PPKK
-
Zaragoza
Nazionala II. Maila
web
4
38. Cabanillasko Herriko Joia
Cabanillas
Herrikoia
4
Denon Artean I. Sub14 Saria
Zizur Nagusia
Autonomikoa
web
4/5
Nafarroako Txapelketa Absolutua
-
Iruñea
Autonomikoa
web
4/5
Euskadiko Txapelketa Absolutua
-
Durango
Autonomikoa
web
5
XXXV. Lantzeluze
Berriozar
Herrikoia
web
5
Aragoiko Fed. B Kontrola
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
5
Kantabriako Master Txapelketa
-
Camargo
Nazionala II. Maila
web
5
Aldapa Elkartearen XIII. Krosa
Iruña
Herrikoia
5
. Malagako Atletismo Ordezkaritzaren Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
6
Parte Hartzeko Libreko Probak GAF
-
Eibar
Autonomikoa
web
7
Saguto Hiriko Atletismoko I. Saria
-
Sagunto
Nazionala
web
7
Getafe Festetako Saria
-
Getafe
Autonomikoa
web
8
Kontroleko Probak D
-
Iruñea
Autonomikoa
web
8
XXI. Guadalajara Hiriko Atletismoko Bilera
-
Guadalajara
Nazioartekoa II
web
8/11
NCAA Championships
-
Eugene
Nazioartekoa I
web
11
Aragoiko Fed. Kontrola A
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
11
Pablo Ariza X. Sotoko 10 Km.
Azagra
Herrikoia
web
11
XVI. Aitzkozar Herri Lasterketa
Bakaiku
Herrikoia
web
11
Espainiako Tald. Txapelketa. Emakume Tiulo Finala
-
La Nucia
RFEA
web
11
1. Mailako Espainiako Tald. Txap. Tituloko Finala
-
La Nucia
RFEA
web
11
Udako III. Kontrola Pistan
-
Calvia
Autonomikoa
web
12
Taldekako Espainiako Txapelketa. Titulo Finala
-
La Nucia
RFEA
web
12
Master eta Haurreko Gipuzkoako Txapelketa 2. Jard. + PLP
-
Donostia
Autonomikoa
web
12
II Ematea aldeko Lasterketa
Burlata
Herrikoia
web
12
2. Mailako Espainiako Tald. Txap. A Finala
-
Iruñea
RFEA
web
12
Eskakizun BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
12
Lakuntza-Aralar Mendi Lasterketa
Lakuntza
Herrikoia
web
12
Taldekako Espainiako Txap. B3 Emakumeko Finala
-
Gava
RFEA
web
15
Jose Luis Hernandez Mitina
-
Iruñea
Nazioartekoa I
web
16
IX. Kasteiongo Diputazioa Sari Nagusia
-
Castellon
WA Continental Tour Challenger
web
16
Bislett Games - Diamond League
-
Oslo
Diamond League
web
17/19
Espainiako Master Txapelketa
-
Arona
RFEA
web
18
Madrilgo 2022 Mitina
-
Madril
WA Continental Tour Silver
web
18
VI Ordizia Sari Nagusia Jose Antonio Peña
-
Ordizia
WA Continental Tour Challenger
web
18
Meeting de Paris. Diamond League
-
Paris
Diamond League
web
18
XXII. Azeri Bila Herri Lasterketa
Hernani
Herrikoia
web
18
VI Malagako Aire Libreko Kontrola
-
Malaga
Autonomikoa
web
18/19
Sub23 Nafarroako Txapelketa
-
Iruñea
Autonomikoa
web
18/19
Espainiako Sub18 Txapelketa
-
Jerez
RFEA
web
19
Maratoi Erdiko eta 5 Km Espainiako Txapelketa
Espainiako Maratoi Erdiko eta 5 Km Master Txapelketa
Paterna
RFEA
web
19
Errioxar Txapelketa Absolutua
-
Logroño
Autonomikoa
web
19
Kantabriako Fed. Kontrola
-
Camargo
Nazionala II. Maila
web
22
Kantabriako Fed. Kontrola
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala II. Maila
web
23
Intec Zoiti Kontrola
-
Huesca
Nazionala II. Maila
web
24/26
Espainiako Txapelketa Absolutua
-
Nerja
RFEA
web
25
Amparo Amabirginako Krosa
Kastejon
Herrikoia
25
Sanferminekop Erdi Maratoia
Iruña
Herrikoia
web
26
Doneztebeko 42. Herri Krosa
Doneztebe
Herrikoia
web
26
Eskakizun BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
29
XXXIV Caceresko Diputazioa Bilera
-
Caceres
Nazioartekoa I
web
29
Kantabriako Fed. Kontrola
Los Corrales de Buelna
Nazionala II. Maila
web
29/10
Munduko Master Txapelketa
-
Tampere
WMA
web
30/3
Mediterraneoko Jokuak
Oran
Mediter. Bat.
web
Uztaila 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Gutienekoak lortzeko Kontrola
-
Donostia
Autonomikoa
web
1
Arabako Fed. PLP
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
2
Federazioen artean Espainiako Txapelketa
-
Granollers
RFEA
web
2
Sub20-Sub23 Aragoiko Txapelketa
-
Zaragoza
Autonomikoa
web
2
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
3
Entzierroaren Lasterketa 2022
Iruña
Herrikoia
web
4/7
Sub18 Europako Txapelketa
-
Jerusalen
European Athletics
web
5
Bartzelona Hiriko Nazioarteko Mitina
-
Barcelona
Nazioartekoa I
web
6
Parte Hartzeko Libreko Probak GAF
-
Eibar
Autonomikoa
web
9
Segovia Hiriko XXXI. Sari Nagusia
-
Segovia
Nazionala
web
9
Parte Hartzeko Libreko Probak GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
9
Meeting 20 Ans Pays Basque Athlétisme
-
Donibane Lohitzune
Nazioartekoa I
web
9
Errioxar Fed. Kontrola
-
Logroño
Autonomikoa
web
9
Eskakizun BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Durango
Autonomikoa
web
9/10
Sub23 Espainiako Txapelketa
-
Santander
RFEA
web
12
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Basauri
Autonomikoa
web
13
Kantabriako Txapelketa Absolutua. 1. Jard.
-
Santander
Nazionala II. Maila
web
15/24
Munduko Txapelketa
-
Eugene
World Athletics
web
16
Gutxieneko Lortzeko Kontrola
-
Donostia
Autonomikoa
web
16
Jaurtiketako RFEAko Kontrola
-
Leon
RFEA
web
16/17
Espainiako Sub20 Txapelketa
-
Torrent
RFEA
web
20
Kantabriako Txapelketa Absolutua. 2. Jard.
-
Los Corrales de Buelna
Nazionala II. Maila
web
22
IV. Kalahorrako Alde Zaharreko Lasterketa
Calahorra
Herrikoia
web
23
Kantabriako Txapelketa Absolutua. 3. Jard.
-
Castro Urdiales
Nazionala II. Maila
web
23
Buñuelgo Gau Lasterketa
Buñuel
Autonomikoa
web
23
Jaurtiketako RFEAko Kontrola
-
Leon
RFEA
web
23/24
Sub16 Espainiako Txapelketa
-
Aviles
RFEA
web
24/30
16. Europako Gazteentzako Festibala Olimpikoa
-
Banská Bystrica
European Athletics
web
26
Gutxieneko Lortzeko Kontrola GAF
-
Donostia
Autonomikoa
web
30
XXXVIII. Fustiñanako Joia
Fustiñana
Autonomikoa
web
Abuztua 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2/7
Munduko Sub20 Txapelketa
Cali
World Athletics
web
6
Kamila Skolimowska Memoriala. Diamond League
-
Silesia
Diamond League
web
7
VIII. Pilon Traila
Faltzes
Autonomikoa
web
7
Virgen de la Asuncion XXXVI. Krosa
Murtxante
Autonomikoa
web
12
Kostradako Krosa
Agoitz
Herrikoia
web
12
Ireneo Deuna Krosa (BERTAN BEHERA)
Baltierra
Herrikoia
web
13
Sub20 Nazioarteko Bilera (GER-AUT-SUI-ESP)
-
Munich
European Athletics
web
13
Unai Milia
Tafalla
Herrikoia
13
Doñanako Hondartzak IX. Gau Lasterketa
Matalascañas
Herrikoia
web
14
San Bartolome XXXIII. Joia
Ribaforada
Herrikoia
web
15/21
Europako Txapelketa
-
Munich
European Athletics
web
20
XXIV. Rosarioko Amabirginaren Krosa
Ablitas
Herrikoia
web
27
Agerrako Kross Herrikoia
Bera
Herrikoia
28
Uharteko Krosa
Uharte
Autonomikoa
web
28
Bardako Amabirginaren III. Krosa
Fitero
Herrikoia
web
28
XXVIII. Eugiko Krosa 2022
Eugi
Herrikoia
web
30
Spitzen Leichtathletik Luzern
-
Luzern
WA Continental Tour Silver
web
Iraila 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Lesakako III. Zubigaineko Kros Herrikoia 2022
Lesaka
Herrikoia
web
3
Delicias Hiriko MIlia
Zaragoza
Nazionala
web
4
Biana Hiriko VIII. Lasterketa
Biana
Autonomikoa
4
V. Artikako Herri Lasterketa
Artika
Herrikoia
web
4
Corella Hiriko XLII. Oinezko Lasterketa
Koreia
Herrikoia
web
7/8
2022 Diamond League Finala
-
Zurich
Diamond League
web
10/11
Mediterraneko Batasuneko Sub23 Txapelketa
-
Pescara
Mediter. Bat.
web
11
I. Zizur Naguziko Bikoteko Krosa
Zizur Nagusia
Herrikoia
web
17
Ergoienako XVI. Bira
Lizarraga Ergoiena
Herrikoia
web
17
San Miguel XVI. Krosa
Kortes
Herrikoia
web
18
XIII. Uharte Arakil-Beriain Kilometro Bertikala
Uharte Arakil
Herrikoia
web
25
Ezkidiko Krossa
Añezcar
Herrikoia
web
29
XXII. Noaingo Herriko Hiri MIlia 2022
Noain
Herrikoia
web
Urria 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1
Sub16 Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
1/2
XV La Laguna Hiriko Master Bilera
La Laguna
Nazionala
web
2
Santxikorrota Herri Lasterketa (BERTAN BEHERA)
Muskaria
Herrikoia
web
2
Donostia San Sebastian 1/2 Maratoia
Donostia
Autonomikoa
web
8
34. Berangoko Nazioarteko Milia
Berango
EA Permit
web
8
Autismoaren Alde VII. Elkastasun Lasterketa
Iruña
Herrikoia
8/9
CSDko Federazioen Arteko Espainiako Sub16 Txapelketa
-
Iruñea
RFEA
web
9
IX. Elkartasun Lasterketa Nafarroa 2022
Iruña
Herrikoia
web
9
Huesca Hiriko 5K 10K
Huesca
Autonomikoa
web
9
München Marathon
Munich
Nazioartekoa I
web
15
XVI. Bilboko Nazioarteko Milia
Bilbo
EA Permit
web
15
III. Ardo Nafarra Bideko Lasterketa
Erriberri
Herrikoia
web
15
NKJ 1. Udazkeneko Banakako Sub14 Jard.
Barañain
Kirol Jokuak
web
15
XIV. Onddo Lasterketa 2022
Altsasu
Herrikoia
web
15
Basajaun Trail Race
Galdeano
Herrikoia
web
15
NKJ 1. Udazkeneko Banakako Sub14 Jard.
San Adrian
Kirol Jokuak
web
15/16
10000 eta Miliako Espainiako Master Txapelketa
-
Estepona
RFEA
web
16
Andosila Hiriko XIII. Herri Lasterketa
Andosilla
Herrikoia
web
22
Taldekako Kroseko Nafarroako Txapelketa
NKJ Kroseko Banakako Jardunaldia
Kaskante
Autonomikoa
web
22
XLI. Lizuniagako Igoera
Bera
Herrikoia
web
22
Sub16 Taldekako Espainiako Txapelketa
-
Camargo
RFEA
web
23
VI. Zubiri-Iruña Maratoi Erdia
Zubiri
Herrikoia
web
23
Zornotzako LXVIII. Nazioarteko Krosa
Zornoza
WA Gold
web
23
Donibane Lohitzune-Hondarribi Lasterketa
Donibane Lohitzune
Herrikoia
web
23
5K Espainiako Master Txapelketa
Pinto
RFEA
web
23
31. Valentziako Maratoi Erdia 2022
Valencia
Road Race Label
web
30
Errelebo Mixtoko Kroseko Nafarroako Txapelketa
NKJ Kroseko Banakako Jardunaldia
San Adrian
Autonomikoa
web
30
Bularreko Minbiziaren aurkako XI. Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
30
XXIX. Santa Ursula Krosa
Murillo el Fruto
Herrikoia
web
Azaroa 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5
IX Harresiak Pamplona-Iruña 2022
Iruña
Herrikoia
web
5
Sub16-Sub18 Udazkeneko 1. Jard.
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
5/6
Espada Toledana
Toledo
Nazionala
web
6
66. Donostiako Nazioarteko Krosa
Lasarte
Nazioartekoa I
web
6
Erriberako 1. NKJ Promozioko Jard.
San Adrian
Kirol Jokuak
web
12
NKJ 2. Udazkeneko Banakako Sub14 Jard.
-
Barañain
Kirol Jokuak
web
12
Zerupean Parte Hartze Libreko Probak
-
Eibar
Autonomikoa
web
12
NKJ 2. Sub14 Jardunaldi Banakakoa
-
Kaskante
Kirol Jokuak
web
12
NKJ 2. Sub14 Jardunaldi Banakakoa
-
Tafalla
Kirol Jokuak
web
12
Larreak Bizirik
Olaz (Galar)
Herrikoia
web
12/13
Espainiako Kroseko Taldekako Txapelketa
Atapuerca
RFEA
web
13
Maratoi Erdiko Munduko Txapelketa (BERTAN BEHERA)
Yangzhou
World Athletics
web
13
57 Behobia-Donostia
Behobia
Herrikoia
web
19
Sub16-Sub18 Udazkeneko 2. Jard.
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
19
Zerupean Parte Hartze Libreko Probak
-
Ordizia
Autonomikoa
web
19
Arrieroko XI. Krosa
Eulate
Herrikoia
web
20
XV. Plantioko Bira Krosa
San Adrian
Autonomikoa
web
20
AMIMET Herri Lasterketa
Tutera (Lourdes Auzoa)
Autonomikoa
web
20
Irun Hiriko Krossa
Irun
Autonomikoa
web
20
Itxaropengo Telefonoko Lasterketa
Iruña
Herrikoia
web
20
XXXVII. Laudioko Ibar Krosa
Euskadiko Master Txapelketa
Laudio
Autonomikoa
web
26
NKJ 3. Udazkeneko Banakako Sub14 Jard.
-
Barañain
Kirol Jokuak
web
26
Saturnino Deuna XXX. Krosa
Artaxona
Herrikoia
web
26
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak. A Programa
-
Getxo
Autonomikoa
web
26
NKJ 3. Sub14 Jardunaldi Banakakoa
-
Altsasu
Kirol Jokuak
web
26
NKJ 3. Sub14 Jardunaldi Banakakoa
-
San Adrian
Kirol Jokuak
web
27
44. Donostiko Maratoia
Donostia
Nazioartekoa I
web
27
Genero Indarkeriaren aurkako VII. Lasterketa Solidarioa
Obanos
Herrikoia
web
Abendua 2022
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3
Sub20 Taldekako Espainiako Txapelketa
-
Antekera
RFEA
web
3
Sharon Colyear-Danville Season Opener 2022
-
Boston
Nazioartekoa I
web
4
Nafarroako Mixto Taldekako Txapelketa Absolutua
-
Donostia
Autonomikoa
web
4
Valentziako Maratoia 2022
Valencia
WA Platinum
web
8
Tafallako Peñen Krosa
Tafalla
Autonomikoa
web
10
NKJ 4. Udazkeneko Banakako Sub14 Jard.
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
10
Txantreako Herri Krosa
Txantrea
Herrikoia
web
10
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak. B Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
10
NKJ 4. Sub14 Jardunaldi Banakakoa
-
Tafalla
Kirol Jokuak
web
11
Europako Kroseko Txapelketa
Turin
European Athletics
web
11
Sub10-Sub12 1. Promozioko Jard.
Barañain
Kirol Jokuak
web
11
Parte Hartzeko Libreko Probak GAF A programa
-
Donostia
Autonomikoa
web
11
Amurrioko IV. Krosa
Amurrio
Nazionala
web
11
Txindoki Krosa
Ordizia
Autonomikoa
web
11
Control Absolut Pista Coberta
-
Sabadell
Autonomikoa
web
11
Promozioko Ibilketako Espainiako Txapelketa
Cieza
RFEA
web
17
Sub16-Sub18 Udazkeneko 3. Jard.
-
Iruñea
Kirol Jokuak
web
17
XXIV. Eguberriko eta Jatorriko Deituren Lasterketa
Mendavia
Autonomikoa
web
17
Martzillako Krosa
Marcilla
Herrikoia
web
17
BAF Parte Hartzeko Libreko Probak. C Programa
-
Durango
Autonomikoa
web
17
Hiriko Milia Errioxar Txapelketa
Logroño
Autonomikoa
web
18
Parte Hartzeko Libreko Probak GAF B programa
-
Donostia
Autonomikoa
web
18
Vitoria Gasteizko 44. Erdi Maratoia
Gasteiz
Autonomikoa
web
18
Klavilloko Krosa
Oibar
Herrikoia
web
18
Iruñea-Pamplona I. Krosa
NKJ Kroseko Banakako Jardunaldia
Iruña
Autonomikoa
web
18
Kontroleko Probak
-
Logroño
Autonomikoa
web
23
Parte Hartzeko Libreko Probak GAF C programa
-
Donostia
Autonomikoa
web
23
Parte Hartzeko Libreko Probak
-
Zizur Nagusia
Nazionala II. Maila
web
23
Arabako Fed. PLP
-
Gasteiz
Autonomikoa
web
24
Baleko VII. Krosa
Oteiza
Herrikoia
web
24
Sansilbestrail Esteribar 2022
Zubiri
Herrikoia
web
24
Cross Beach 2022
Donostia
Herrikoia
web
26
VIII San Silvestre Artica 'Ayudamos a Nerea'
Artiberri
Herrikoia
web
30
Parte Hartzeko Libreko Probak GAF D programa
-
Donostia
Autonomikoa
web
31
IX. Estella-Lizarrako San Silbestre 2022
Lizarra
Herrikoia
web
31
Iruñeko San Silbestre
Iruña
Autonomikoa
web
31
XXXVI. Leringo San Silbestre
Lerin
Nazionala II. Maila
web
31
XXII. Erriberriko San Silbestre
Erriberri
Herrikoia
web
31
Eguesibarko Silbestre Deuna 2022
Olatz
Herrikoia
web
31
Burlatako San Silbestre
Burlata
Herrikoia
web
31
XLI. Tuterako San Silbestre
Tutera
Herrikoia
web
31
IX. Miranda de Argako San Silbestre
Miranda de Arga
Herrikoia
web
31
Andoaingo VI. San Silbestrea
Andoain
Herrikoia
web
31
Cursa dels Nassos
Bartzelona
Nazioartekoa I
web
Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia