Egutegia - Ardoi Atletismo Taldea
Ardoi Egutegia

   
    
Urtarrila | Otsaila | Martxoa | Apirila | Maiatza | Ekaina | Uztaila | Abuztua | Iraila | Urria | Azaroa | Abendua
Urtarrila 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
4 Pista estalita PE Euskadiko Iraupengo Txapelketa - Probak Donostia Autonomikoa web
4/5 Pista estalita Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa - Probak Donostia Autonomikoa web
6 Asfaltoa X. Garesko Errege Krosa Gares Autonomikoa web
7 Krosa Juan Muguerza LXXX. Nazioarteko Krosa Elgoibar World Athletics web
7 Asfaltoa XXXV. Larragako Errege Krosa Larraga Herrikoia web
7 Pista estalita Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa II. Seien Atletismo Topaketa - Probak Zizur Nagusia Nazionala II. Maila web
7 Pista estalita PE Errege Saria. Aragoiko Fed. - Probak Zaragoza Nazionala II. Maila web
13 Pista estalita Malaga Indoor Match 2024 Antekera Nazioartekoa I web
13 Pista estalita Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Pista Estalian Nafarroako Txapelketa - Probak Donostia Nazioartekoa II web
13 Pista Eskakizun Kontroleko Probak - Probak Logroño Autonomikoa web
13 Pista Erriberako NKJ 2. Sub10-Sub12 Jardunaldia Kaskante Kirol Jokuak web
13 Pista FCAko Neguko Kontrola - Probak Santander Autonomikoa web
13 Pista estalita UW Indoor Preview - Probak Seattle Nazioartekoa I web
13/14 Pista estalita Euskadiko Txapelketa Absolutua - Probak Donostia Nazionala web
13/14 Pista estalita Proba Konbinatuetako Aragoiko Txap. + B Kontrola - Probak Zaragoza Nazionala II. Maila web
14 Krosa Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Kroseko Nafarroako Txapelketa
NKJ Kroseko Banakako Finala
Lizarra Autonomikoa web
14 Asfaltoa Araitz-Beteluko XVII. Krossa Betelu Herrikoia web
14 Krosa Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa Euskadiko Kroseko Txapelketa Gamarra Autonomikoa web
14 Krosa Andaluciako Kros Txapleketa Cartama Autonomikoa web
14 Asfaltoa XVI. 10K Valencia Ibercaja 2024 Valencia Road Race Label web
14 Pista estalita Control Absolut en Pista Coberta - Probak Sabadell Autonomikoa web
19 Pista estalita Control Absolut en Pista Coberta - Probak Sabadell Autonomikoa web
20 Pista estalita Atletismo PE Zaragoza Hiriko Ibercaja Saria - Probak Zaragoza Nazioartekoa I web
20 Pista Taldekako Errioxar Txapelketa + PE Kontrola - Probak Logroño Autonomikoa web
20 Pista estalita NKJ 3. Neguko Sub16-Sub18 Jardunaldia - Probak Zizur Nagusia Kirol Jokuak web
20 Pista GAF Parte Hartzeko Libreko Probak. Jaurtiketak + Luzera - Probak Eibar Autonomikoa web
20 Asfaltoa PAkearen Amabirginaren XVI. Herri Krosa Zentroniko Herrikoia web
20 Pista estalita FAM 12. Bilera - Probak Madril Nazionala II. Maila web
20 Pista I Neguko Kontrola - Malaga - Probak Malaga Autonomikoa web
20/21 Pista estalita Neguko Kantabriako Txapelketa. J1 - Probak Santander Autonomikoa web
21 Pista estalita PE Nafarroako Sub23 Txapelketa - Probak Zaragoza Autonomikoa web
21 Pista estalita FAM 13. Bilera - Probak Madril Nazionala II. Maila web
26/27 Pista estalita UW Invitational & Mile City - Probak Seattle Nazioartekoa I web
27 Krosa Sub16+Sub18 Autonomikoen Artean Espainiako Kroseko Txapelketa Getafe CSD web
27 Pista estalita Miting Internacional de Catalunya en Pista Coberta - Probak Sabadell European Athletics web
27 Pista Master Errioxar Txapelketa + PE Kontrola - Probak Logroño Autonomikoa web
27 Pista estalita NKJ 4. Neguko Sub16-Sub18 Jardunaldia - Probak Zizur Nagusia Kirol Jokuak web
27 Pista Neguko NKJ 3. Sub14 Jardunaldia Burlata Kirol Jokuak web
27 Pista estalita Arabako Fed. Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Gasteiz Autonomikoa web
27 Pista estalita Gutxieneko Kontrola - Probak Zizur Nagusia Nazionala II. Maila web
27 Pista estalita FAM 14. Bilera - Probak Madril Nazionala II. Maila web
27/28 Pista estalita PE Bizkai eta Gipuzkoako Txapelketa Absolutua - Probak        Donostia Autonomikoa web
28 Krosa Kroseko Espainiako Txapelketa Getafe RFEA web
28 Asfaltoa 43. Idiazabalgo Herri Krosa 2024 Idiazabal Herrikoia web
28 Asfaltoa Azkoien-Faltzes X Milia 2024 Azkoien Herrikoia web
28 Pista estalita Meeting de L'Eure - Probak Val de Reuil WA Continental Tour Silver web
Otsaila 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
3 Pista estalita PE Errioxar Txapelketa Absolutua - Probak
PE Aragoiko Txapelketa Absolutua
Zaragoza Nazionala web
3 Pista estalita NAF Parte Hartzeko Libreko Probak. B Programa - Probak Zizur Nagusia Nazionala II. Maila web
3 Pista Jaurtiketa Luzeko Neguko Euskadiko Txapelketa - Probak Durango Autonomikoa web
3 Pista estalita NKJ 5. Neguko Sub16-Sub18 Jardunaldia - Probak Zizur Nagusia Kirol Jokuak web
3 Pista Neguko NKJ 4. Sub14 Jardunaldia Burlata Kirol Jokuak web
3 Pista estalita PE Sub16-Sub18 Hipuzkoako Txapelketa - Probak        Donostia Autonomikoa web
3 Krosa XIX. Blas Deuna Krosa. Pedro A. Galilea Memoriala Lodosa Herrikoia
3/4 Pista estalita Pista Estalian Espainiako Sub23 Txapelketa - Probak Antekera RFEA web
4 Krosa Kross Master Espainiako Txapelketa Hornachuelos RFEA web
4 Asfaltoa 93. 10K Donostia Gimnastica de Ulia Donostia European Athletics web
4 Pista estalita Euskadiko Master Txapelketa (eta 3000 Absolutua) - Probak Donostia Autonomikoa web
4 Pista Erriberako NKJ 3. Sub10-Sub12 Jardunaldia Kaparrosu Kirol Jokuak web
4 Pista BAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Durango Autonomikoa web
4 Pista estalita Pista Estalian F.A.A. Kontrola - Probak Antekera Nazionala II. Maila web
7 Pista estalita Valencia Hiriko Sari Nagusia - Probak Valencia WA Continental Tour Challenger web
10 Pista estalita PE Espainiako Taldekako Txapelketa - Probak Antekera RFEA web
10 Pista estalita Sub18+Sub20 Euskadiko Txapelketa - Probak Donostia Nazionala web
10 Pista 5000 + 10000 + Jaurtiketa Luzeko Errioxar Txapelketa - Probak Logroño Autonomikoa web
10 Pista Jaurtiketa Luzeko Nafarroako Neguko Txapelketa - Probak Iruñea Autonomikoa web
10 Pista Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa 10000 eta Milia Pistan Nafarroako Txapelketa - Probak Iruñea Autonomikoa web
10 Asfaltoa Cuenca Hiriko 3. Ibilketako Saria Cuenca Autonomikoa web
10 Pista estalita Régionaux en Salle Aquitanie - Probak Bordeaux Nazionala web
10/11 Pista estalita Aragoiko Fed. Kontrola A - Probak Zaragoza Nazionala II. Maila web
11 Pista NKJ Sub10-Sub12 1. Promozioko Jardunaldia Barañain Kirol Jokuak web
11 Pista GAF Parte Hartzeko Libreko Probak. Jaurtiketak + Luzera - Probak Donostia Autonomikoa web
11 Mendiko Lasterketa V. Hiru-Herri Trail Uharte Herrikoia web
11 Asfaltoa Mitja Marató de Barcelona Bartzelona Nazionala web
16/18 Pista estalita Pista Estalian Espainiak Txapelketa Absolutua - Probak Ourense RFEA web
17 Pista Euskadiko Jaurtiketako Txapelketa (Sub16-18-20) - Probak Durango Autonomikoa web
17 Pista estalita PE Aragoiko Master Txapelketa - Probak Zaragoza Nazionala II. Maila web
17 Pista Jaurtiketako Aragoiko Txap. + 5000 m. Kontrola - Probak Monzon Nazionala II. Maila web
17 Pista Iraupengo Kantabriako Txapelketa + Kontrola - Probak Los Corrales de Buelna Nazionala II. Maila web
17 Pista estalita Andalutziako Master Txapelketa - Probak        Antekera Autonomikoa web
17/18 Pista estalita Sub14-Sub16 Konbinatuetako Probak NKJ Jardunaldia - Probak Zizur Nagusia Kirol Jokuak web
18 Asfaltoa Maratoiko Espainako Txapelketa
Zurich Sevilla Maratoia
Sevilla RFEA web
18 Mendiko Lasterketa VI. Larrate Trail
Trailgo Nafarroako Txapelketa
Zarrakastelu Autonomikoa web
18 Pista NKJ 1. Zerupeko Sub16-Sub18 Jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
18 Pista NKJ Jaurtiketa Luzeko Jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
18 Asfaltoa Minbiziaren Aurka Umeen Lasterketa Iruña Herrikoia web
18 Pista BAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Durango Autonomikoa web
23 Pista estalita World Indoor Tour Gold Madrid - Probak Madril World Athletics web
24 Pista estalita Aragoiko Sub20 Txapelketa + Eskakizun Kontrola - Probak Zaragoza Nazionala II. Maila web
24 Pista Neguko NKJ 5. Sub14 Jardunaldia Iruñea Kirol Jokuak web
24 Pista estalita PE Sub20 Gipuzkoako Txapelketa - Probak Donostia Autonomikoa web
24 Pista Jaurtiketa Luzeko Espainiako Neguko Txapelketa - Probak Jaen RFEA web
24/25 Pista Jaurtiketa Luzeko Espainiako Neguko Master Txapelketa Lorca RFEA web
24/25 Pista estalita PE Sub18 Espainiako Txapelketa - Probak Sabadell RFEA web
25 Pista estalita PE Sub20 Mixto Taldekako Nafarroako Txapelketa + PLP - Probak Donostia Nazionala II. Maila web
25 Asfaltoa Maratoiko Espainiako Master Txapelketa
Castelló Marató eta 10K
Castellon RFEA web
25 Asfaltoa Espainiako Abiada Txapelketa Zaragoza RFEA web
25 Asfaltoa Bidasotik Maratoi erdia + 10K Irun Autonomikoa web
25 Mendiko Lasterketa Trail Aibar-Oibar Oibar Herrikoia web
Martxoa 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1/3 Pista estalita PE Espainiako Master Txapelketa - Probak        Donostia RFEA web
1/3 Pista estalita Pista Estalian Munduko Txapelketa - Probak Glasgow World Athletics web
2 Pista 10000 metroko Espainiako Txapelketa. Absoluto eta Sub23 - Probak Gava RFEA web
2 Pista NKJ 2. Zerupeko Sub16-Sub18 Jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
2 Pista NKJ 1. Zerupeko Sub14 Jardunaldia Burlata Kirol Jokuak web
2 Pista Erriberako NKJ 4. Sub10-Sub12 Jardunaldia Zentroniko Kirol Jokuak web
2 Pista BAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Durango Autonomikoa web
2/3 Pista estalita Pista Estalian Sub16 Espainiako Txapelketa - Probak Valencia RFEA web
3 Pista NKJ Sub10-Sub12 2. Promozioko Jardunaldia Tafalla Kirol Jokuak web
3 Mendiko Lasterketa Galar Trail Subiza Herrikoia web
9 Pista NKJ 3. Zerupeko Sub16-Sub18 Jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
9 Asfaltoa Emakumeen Nazioarteko Eguna Elkartasun Lasterketa Sarriguren Herrikoia web
9/10 Pista Jauriketako Europako Kopa - Probak Leiria European Athletics web
9/10 Pista estalita PE Sub20 Espainiako Txapelketa - Probak Salamanca RFEA web
10 Mendiko Lasterketa Trailgo Espainiako Txapelketa (Absolutua + Master) Ojós RFEA web
10 Asfaltoa Bartzelonako Maratoia 2024 Bartzelona Nazioartekoa I web
16 Asfaltoa Laredo Hiriko 10K Laredo Nazioartekoa I web
16 Pista NKJ 4. Zerupeko Sub16-Sub18 Jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
16/17 Pista jaurtiketa Luzeko Espainiako Haur Txapelketa - Probak Leon RFEA web
17 Asfaltoa Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa XLIII. Etxauriko Krossa Etxauri Herrikoia web
17 Pista NKJ 2. Zerupeko Sub14 Jardunaldia Iruñea Kirol Jokuak web
17 Asfaltoa Donostiarrak 10K Udaberriko Lasterketa Donostia Autonomikoa web
17 Asfaltoa XXXIII. Faltzes Hiriko 10K-5K Faltzes Autonomikoa web
17 Asfaltoa XXXIV. Lekunberriko Krossa. Txikito de Arruitz Mem. Lekunberri Herrikoia web
17/23 Pista estalita PE Europako Master Txapelketa - Probak Torun EMA web
23 Asfaltoa Azkoitia-Azpeitia XXXI. Erdi Maratoia Azkoitia World Athletics web
23 Pista NKJ 3. Zerupeko Sub14 Jardunaldia Burlata Kirol Jokuak web
23 Pista Erriberako NKJ 5. Sub10-Sub12 Jardunaldia San Adrian Kirol Jokuak web
23 Pista NKJ 5. Zerupeko Sub16-Sub18 Jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
23 Asfaltoa IV 5K Moncofa Corre per la Igualtat Moncofa Herrikoia web
24 Asfaltoa VIII. Zubiri-Iruñea 2024 Zubiri Autonomikoa web
24 Pista NKJ Sub10-Sub12 3. Promozioko Jardunaldia Barañain Kirol Jokuak web
29 Mendiko Lasterketa Yugo Amabirginaren Traila Muskaria Autonomikoa web
30 Krosa Kroseko Munduko Txapelketa Belgrado World Athletics web
Apirila 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
6 Asfaltoa 10 Km. Espainiako Txapelketa. Absoluto eta Master Crevillente RFEA web
6 Pista Erriberako NKJ 6. Sub10-Sub12 Jardunaldia Tutera Kirol Jokuak web
6 Pista BAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Durango Autonomikoa web
7 Pista Nafarroako Talde Mixtoko Txapelketa - Probak Iruñea Autonomikoa web
7 Asfaltoa VII. Koreia Hiriko 10K Lasterketa. Moskatel & Pintxo Koreia Herrikoia web
7 Asfaltoa 23. Media Donosti Donostia Autonomikoa web
13 Pista Taldekako Espainiako Txapelketa. Ohorezko Giz. 1. Jardunaldia - Probak Huesca RFEA web
13 Mendiko Lasterketa Leringo Pinuetako Traila Lerin Autonomikoa web
13 Pista Taldekako Espainiako Txapelketa. Ohorezko Emak. 1. Jardunaldia - Probak Iruñea RFEA web
13 Pista Taldekako Espainiako Txapelketa. 1. Mailako Giz. 1. Jardunaldia - Probak Xixon RFEA web
13 Asfaltoa Leitzako Herri Krossa Leitza Herrikoia web
14 Pista NKJ Sub10-Sub12 4. Promozioko Jardunaldia Tafalla Kirol Jokuak web
14 Asfaltoa Almadiaren VIII. Herri Lasterketa Burgi Herrikoia web
14 Pista BAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Durango Autonomikoa web
14 Asfaltoa Enoturismoko 17. Herri Lasterketa Aldeanueva de Ebro Herrikoia web
14 Asfaltoa XVII. Zaragoza Maratoia Zaragoza Nazionala web
14 Mendiko Lasterketa Berako Mendi Maratoi Erdi 2024 Bera Herrikoia web
20 Pista Nafarroako Sub20 Talde Mixtoko Txapelketa - Probak Iruñea Autonomikoa web
20 Pista NKJ 6. Zerupeko Sub16-Sub18 Jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
20 Pista Erriberako NKJ Sub10-Sub12 Finala Tutera Kirol Jokuak web
20 Asfaltoa 5 Km. Rutan Espainiako Master Txapelketa Don Benito RFEA web
20 Pista Aragoiko Fed. A Kontrola - Probak Zaragoza Nazionala II. Maila web
20/21 Pista Unibertsitateen Arteko Espainiao Txapelketa - Probak Ciudad Real Nazionala web
20/21 Pista Taldekako Kantabriako Txapelketa - Probak Santander Autonomikoa web
21 Pista NKJ 4. Zerupeko Sub14 Jardunaldia Iruñea Kirol Jokuak web
21 Asfaltoa Hru-Herri XXXVI. Herri Lasterketa Burlata Autonomikoa web
21 Asfaltoa XIV. Calahorrako Lasterketa Calahorra Autonomikoa web
21 Mendiko Lasterketa Berroeta Mendi Lasterketa Berroeta Herrikoia web
24 Pista A Kontrola. Larrabideko Asteazkenak - Probak Iruñea Nazionala II. Maila web
26 Asfaltoa VI. Lazkao Bikote Proba 2024 Lazkao Herrikoia web
27 Pista Haur eta Master Gipuzkoako Txapelketa - Probak Donostia Autonomikoa web
27 Pista Iraupengo Euskadiko Txapelketa - Probak Durango Autonomikoa web
27 Pista Errixako Federazioko Kontrola - Probak Logroño Autonomikoa web
27 Pista Cto. de Euskadi de Pentatlón de Lanzamientos Master Durango Autonomikoa web
27 Pista Kastila Leon Taldekako Txapelketa - Probak Burgos Autonomikoa web
27/28 Pista Proba Konbinatuetako NKJ Finala - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
27/28 Pista Proba Konbinatuetako Euskadiko Txapelketa - Probak Durango Autonomikoa web
28 Asfaltoa Iruña Hiriko Ibilketako Sari Nagusia
Ibilketako Nafarroako Txapelketa
Milia Rutan Nafarroako Txapelketa
Iruña Nazionala web
28 Mendiko Lasterketa II. Bardeko Talaia Trail Baltierra Autonomikoa web
28 Asfaltoa XLV. JJ Esparza Elkartasun Krosa Iruña Herrikoia web
28 Asfaltoa Ciudad Rodrigoko XVII. Erdi Maratoia Ciudad Rodrigo Autonomikoa web
30 Pista Huelva 2024 Mitin Iberoamerikarra - Probak Huelva WA Bronze web
Maiatza 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Pista InterPyrenees II. Sub20 Bilera - Probak Donibane Lohitzune Nazioartekoa II web
1 Pista NKJ 7. Zerupeko Sub16-Sub18 Jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
1 Asfaltoa Ermitara Igoera Ribaforada Autonomikoa web
1 Asfaltoa XLIV. Andoaingo Santa Krutz Kross Herrikoia Andoain Herrikoia web
4 Pista Espainiako Taldekako Ohorezko Mailako Txapelketa. 2. Jardunaldia - Probak Iruñea RFEA web
4 Mendiko Lasterketa Bargagain Igoera (BERTAN BEHERA) Altsasu Autonomikoa web
4 Asfaltoa XII. Kaskante Hiriko Krosa. Romero Igoera Kaskante Herrikoia web
4 Pista Emakumeen Taldekako Ohorezko mailako Espainiako Txapelketa 2. Jard - Probak Barcelona RFEA web
4 Pista Portland Twilight - Probak Portland Nazioartekoa II web
5 Asfaltoa Hondarribia 10K Hondarribia Herrikoia web
5 Pista Espainiako 1. Mailako Taldekako Txapelketa. 2. Jard. - Probak Iruñea RFEA web
5 Asfaltoa Martin Fiz Maratoia Gasteiz Autonomikoa web
5 Asfaltoa Santanderreko 5K eta Maratoi Erdia Santander Autonomikoa web
5 Pista XXVI. Meeting Basauriko Probak 2024 - Probak Basauri Autonomikoa web
8 Pista B Kontrola. Larrabideko Asteazkenak - Probak Iruñea Nazionala II. Maila web
10/11 Pista Proba Konbinatuetako Nafar Txapelketa - Probak Iruñea Nazionala II. Maila web
10/12 Pista Atletismoko Txapelketa Iberoamerikarra - Probak Cuiaba Nazioartekoa I web
11 Pista NKJ 8. Zerupeko Sub16-Sub18 Jardunaldia - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
11 Pista NKJ 5. Zerupeko Sub14 Jardunaldia Burlata Kirol Jokuak web
11 Pista GAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Donostia Autonomikoa web
11 Pista Ernesto Bribian Saria - Probak Monzon Nazionala II. Maila web
11 Pista Ibiza Toni Bonet Atletismoko Mitina - Probak Ibiza WA Continental Tour Challenger web
11 Pista L&C Portland Distance Carnival - Probak Portland Nazioartekoa I web
11/12 Pista Proba Konbinatuetako Errioxar Txapelketa - Probak Logroño Autonomikoa web
12 Asfaltoa Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa XL. Iruñeko Maratoi Erdia Iruña Autonomikoa web
12 Pista NKJ Sub10-Sub12 5. Promozioko Jardunaldia Barañain Kirol Jokuak web
12 Pista Euskadiko Master Txapelketa - Probak Durango Autonomikoa web
12 Pista Arabako Txapelketa 1. Jardunaldia Gasteiz Autonomikoa web
12 Pista XXXVI. Feria Chica Saria - Probak Palencia Nazionala II. Maila web
15 Pista Natasha Lewis Open 2024 - Probak Bath Nazioartekoa II web
16 Pista Meeting de Montreuil - Probak Montreuil Nazioartekoa I web
16/19 Asfaltoa Europako Rutan Master Txapelketa Porto Santo EMA web
17 Pista Jose Luis Hernandez Oroimenez IX. Mitina - Probak Iruñea European Athletics web
17 Pista Jaen Paiso Interior Nazioarteko Mitina - Probak Andujar WA Bronze web
17/18 Pista PPKK Kontrola eta FAA Kontrola - Probak Zaragoza Nazionala II. Maila web
18 Pista NKJ Sub16 Taldekako Finala - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
18 Pista NKJ Sub18 Taldekako Finala - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
18 Pista GAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak        Donostia Autonomikoa web
18 Mendiko Lasterketa La Fuga Mendi Lasterketa Ezkaba Mendia Herrikoia web
18 Asfaltoa 40. Kabanillaseko Joia Cabanillas Herrikoia web
18 Pista Night of the 10.000m PBs - Probak Londres Nazioartekoa I web
18 Pista Espainiako 2. Mailako Emakume Taldekako Txapelketa. B2 Finala - Probak Gasteiz RFEA web
18/19 Pista Taldekako Errioxar Txapelketa - Probak Logroño Autonomikoa web
19 Pista 2. Mailako Espainiako Taldekako Txap. A Finala - Probak Iruñea RFEA web
19 Pista 'Paco Sanchez Vargas' Atletismoko Mitina        Granada Nazioartekoa I web
19 Pista Batzelona Hiriko Nazioarteko Mitina - Probak Barcelona European Athletics web
19 Asfaltoa VIII. Gazteluko Konkista Zangoza Herrikoia web
19 Pista BAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Basauri Autonomikoa web
19 Asfaltoa XVIII. Aitzkibil Elkartasun Krosa Iturmendi Herrikoia web
19 Pista Gizonezko Taldekako Espainako Txap. A Finala - Probak Leon RFEA web
19 Mendiko Lasterketa XVII. Martin Ibai Lasterketa Alcaine Herrikoia web
22 Pista XI Gran Premio Diputación de Castellon - Probak Castellon WA Continental Tour Challenger web
22 Pista Desafio Nerja 2024 - Probak Nerja Nazioartekoa I web
22/25 Pista NCAA West First Round - Probak Fayetteville Nazioartekoa II web
24 Asfaltoa Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa Hiru Burgo Hiru Milia 2024 Iruña Herrikoia web
25 Pista NKJ 1. Banakako Sub16 Finala - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
25 Pista NKJ 1. Banakako Sub18 Finala - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
25 Pista NKJ Promozioko Sub10-Sub12 Finala Burlata Kirol Jokuak web
25 Pista Aragoiko Fed. B Kontrola - Probak Zaragoza Nazionala II. Maila web
25 Pista Emakumeen Ohorezko Mailako Taldekako Txapelketa. Finala - Probak Castellon RFEA web
25 Asfaltoa Barañain-Tsunza Elkartasun Lasterketa 2024 Barañain Herrikoia web
25 Pista IFAM Brussels Outdoor - Probak Bruselas Nazioartekoa II web
25 Pista Prefontaine Classic 2024 - Probak Eugene Diamond League web
25 Mendiko Lasterketa IX. Trinitateko Igoera 2024 Irurtzun Herrikoia
26 Pista Taldekako Espainiako Txapelketa. Gizonezko Finala - Probak Castellon RFEA web
26 Pista NKJ 1. Banakako Sub14 Finala - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
26 Mendiko Lasterketa IV. Andosila Arriko Traila Andosilla Autonomikoa web
26 Pista Komunitateen Arteko Bilera - Probak Soria Autonomikoa web
26 Asfaltoa Errioxako 32. Maratoi Erdia Logroño Autonomikoa web
26 Asfaltoa II. Liskarko Krosa Liedena Herrikoia web
26 Pista Arabako Fed. Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Gasteiz Nazionala II. Maila web
26 Pista Malagako Deleg. V. Zerupeko Kontrola - Probak Malaga Nazionala II. Maila web
26 Pista Espainiako 1. Mailako Gizonezko Taldekako Txapelketa. Permanentzia - Probak Madril RFEA web
29 Pista C Kontrola. Larrabideko Asteazkenak - Probak Iruñea Nazionala II. Maila web
31 Pista Caceres Diputazioa XXXVI. Atletismoko Bilera - Probak Caceres Nazioartekoa I web
Ekaina 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Pista Salamanca Hiriko XXXIII. Atletismoko Saria - Probak Salamanca Nazioartekoa I web
1 Pista Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Nafarroako Master Txapelketa - Probak
Errioxar Master Txapelketa
Logroño Autonomikoa web
1 Pista NKJ 2. Banakako Sub16 Finala - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
1 Pista NKJ 2. Banakako Sub18 Finala - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
1 Pista NKJ Promozioa Sub10-12 Banakako Finala Burlata Kirol Jokuak web
1 Pista Fragako Mitina - Probak Fraga Autonomikoa web
1 Pista GAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Donostia Nazionala II. Maila web
1 Pista Sub16 Bizkaiko Txapelketa + PLP - Probak Durango Nazionala II. Maila web
1/2 Pista Andaluziako Master Txapelketa - Probak Estepona Nazionala II. Maila web
2 Pista NKJ Sub14 Taldekako Finala - Probak Iruñea Kirol Jokuak web
2 Asfaltoa Irungo 5K ta Milia Irun Autonomikoa web
2 Asfaltoa XV. Aldapa Elkartea Krosa Iruña Herrikoia
2 Asfaltoa Madrid Vintage Run Madril Herrikoia web
5 Pista Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa D Kontrola. Larrabideko Asteazkenak - Probak Iruñea Nazionala II. Maila web
5/7 Pista NCAA Outdoor Track & Field National Championships - Probak Eugene Nazioartekoa I web
7/12 Pista Europako Txapelketa - Probak Roma European Athletics web
8 Asfaltoa XX. Lizoain-Arriasgoiti Herri Lasterketa Uroz Herrikoia
8 Pista Sub23 Nafarroako Txapelketa - Probak Iruñea Autonomikoa web
8 Pista Los Corrales de Buelna XXII. Sari Nagusia - Probak Los Corrales de Buelna Nazionala web
8 Pista Hueskako Mitina - Probak Huesca Nazionala II. Maila web
8 Asfaltoa III. Camelta Bira Zentroniko Herrikoia web
8 Pista Malagako Deleg. VI. Zerupeko Kontrola - Probak Malaga Nazionala II. Maila web
8/9 Pista Gipuzkoako Txapelketa Absolutua - Probak Donostia Autonomikoa web
8/9 Pista Arabako Txapelketa Absolutua. 2. eta 3. Jardunaldia - Probak Gasteiz Autonomikoa web
8/9 Pista Bizkaiko Txapelketa Absolutua - Probak Durango Nazionala II. Maila web
9 Asfaltoa Aio Hiriko VII. Elkartasun Lasterkerta Aio Herrikoia web
9 Mendiko Lasterketa Lakuntza-Aralar Mendi Lasterketa 2024 Lakuntza Herrikoia web
12 Pista 'Guadalajara Hiriko' XXIII. Nazioarteko Bilera - Probak Guadalajara Nazioartekoa II web
15 Pista Segovia Hiriko XXXIII. Sari Nagusia - Probak Segovia Nazionala web
15 Pista Challengerako balio du. 													  A													  Multzoa Nafarroako Txapelketa Absolutua - Probak Iruñea Autonomikoa web
15 Pista Aragoiko Txapelketa Absolutua Monzon Nazionala II. Maila web
15/16 Pista Euskadiko Txapelketa Absolutua - Probak Durango Nazionala web
15/16 Pista Errioxar Txapelketa Absolutua - Probak Logroño Autonomikoa web
18 Pista Bilbo Hiriko Nazioarteko Bilera - Probak Bilbo Nazioartekoa II web
19 Pista GAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Ordizia Nazionala II. Maila web
19 Pista Kantabriako Sub23 eta Sub20 Txapelketa. 1. Jardunaldia - Probak Santander Nazionala II. Maila web
20 Pista Raul Cera Cubo I. Memoriala - Probak Pozuelo de Alarcon Nazionala II. Maila web
21 Pista Madrilgo Mitina 2024 - Probak Madril WA Continental Tour Silver web
22 Pista Federazoien Artean Espainiako Sub18 Txapelketa - Probak Pontevedra RFEA web
22 Pista VIII. Ordizia Meeting. Jose Antonio Peña Nazioarteko Mitina - Probak Ordizia WA Continental Tour Challenger web
22 Asfaltoa Gereziko Traila MIlagro Herrikoia web
22 Asfaltoa San Fermin Maratoi Erdia Iruña Nazioartekoa II web
22 Asfaltoa XXXV. Virgen del Amparo Krosa Kastejon Herrikoia web
22 Pista Kantabriako Sub23 eta Sub20 Txapelketa. 2. Jardunaldia - Probak Santander Nazionala II. Maila web
22/23 Pista Konbinatuetako Aragoiko Txap. + Kontrola - Probak Zaragoza Nazionala II. Maila web
23 Pista BAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Durango Autonomikoa web
23 Pista Arabako Fed. Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Gasteiz Autonomikoa web
23 Pista Kantabriako Master Txapelketa - Probak Santander Nazionala II. Maila web
23 Asfaltoa Doneztebeko 44. Herri Krosa Doneztebe Herrikoia web
23 Pista Guadalajara Nazioarteko Puma Mitina - Probak Guadalajara Nazioartekoa I web
25 Pista Kantabriako Fed. Udako Kontrola - Probak Santander Nazionala II. Maila web
26 Pista Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa E Kontrola. Larrabideko Asteazkenak - Probak Iruñea Nazionala II. Maila web
28/30 Pista Espaniako Txapelketa Absolutua - Probak La Nucia RFEA web
29 Pista GAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Donostia Autonomikoa web
29 Pista Sub18-20 Bizkaiko Txapelketa + PLP - Probak Durango Nazionala II. Maila web
29 Pista Aragoiko Sub23 Txapelketa + Kontrola - Probak Zaragoza Nazionala II. Maila web
30 Pista Kontroleko Probak - Probak Logroño Autonomikoa web
30 Asfaltoa Challengerako balio du. 													  B													  Multzoa Entzierroaren Lasterketa Iruña Autonomikoa web
Uztaila 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5/7 Pista Espainiako Master Txapelketa - Probak        Alcobendas RFEA web
6 Pista Federazioen Artean Espainiako Txapelketa - Probak La Nucia RFEA web
6/7 Pista Sub18 Espainiako Txapelketa - Probak Malaga RFEA web
7 Pista Diamond League Paris 2024 - Probak Paris Diamond League web
9 Pista 'Malaga Hiriko' Nazioarteko Mitina - Probak Malaga Nazioartekoa I web
10 Pista Kantabriako Txapelketa Absolutua. 1. Jardunaldia - Probak Castro Urdiales Nazionala II. Maila web
11 Pista GAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Donostia Nazionala II. Maila web
13 Pista BAF Parte Hartzeko Libreko Probak - Probak Getxo Autonomikoa web
13 Pista Sub20 Aragoiko Txapelketa - Probak Zaragoza Nazionala II. Maila web
13/14 Pista Sub23 Espainiako Txapelketa - Probak Burgos RFEA web
14 Pista Lignanoko Nazioarteko Mitina - Probak Lignano Nazioartekoa I web
17 Pista Kantabriako Txapelketa Absolutua. 2. Jardunaldia - Probak Los Corrales de Buelna Nazionala II. Maila web
18/21 Pista Sub18 Europako Txapelketa - Probak Banská Bystrica European Athletics web
19 Asfaltoa Alde Zaharreko Festak VI. Herri Lasterketa Calahorra Herrikoia web
20 Pista Kantabriako Txapelketa Absolutua. 3. Jardunaldia - Probak Santander Nazionala II. Maila web
20 Mendiko Lasterketa XIII. Alkaiaga Trail Bera Herrikoia web
20/21 Pista Sub16 Espainiako Txapelketa - Probak Lleida RFEA web
25 Pista Proba Ez olinpikoak FCA Jardunaldia - Probak Santander Nazionala II. Maila web
27/28 Pista Sub20 Espainiako Txapelketa - Probak Castellon RFEA web
Abuztua 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Asfaltoa X. Berako Gau Lasterketa Bera Herrikoia web
1/11 Pista Joku Olimpikoak Paris 2024 Paris Olympics web
3 Asfaltoa XL. Fustinana Joia Fustiñana Herrikoia web
3 Asfaltoa Puiuko XXXIX Krosa Puio Herrikoia
4 Mendiko Lasterketa X. Pilon Traila ACOFALCES Faltzes Autonomikoa web
9 Asfaltoa XXV. Kostradaren Lasterketa Agoitz Herrikoia web
11 Asfaltoa XXVIII. Virgen de la Asuncion Krosa Murtxante Herrikoia web
13/25 Pista Munduko Master Txapelketa - Probak Goteborg WMA web
14 Asfaltoa San Ireneo Gau Krosa Baltierra Herrikoia web
18 Asfaltoa Bartolme Deuna Joia Ribaforada Herrikoia web
24 Asfaltoa Virgen del Rosario Krosa Ablitas Herrikoia web
24 Asfaltoa Agerra Kros Herrikoia Bera Herrikoia
25 Asfaltoa Eugiko Krosa Eugi Autonomikoa
26/31 Pista Sub20 Munduko Txapelketa Lima World Athletics web
Iraila 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Asfaltoa Bardako Amabirginaren Krosa Fitero Herrikoia web
1 Asfaltoa Biana Hiriko X. Herri Lasterketa Biana Autonomikoa
7 Asfaltoa Buñuelgo Gau Lasterketa Buñuel Herrikoia web
21 Asfaltoa Kosrtesko Mikel Deunaren Krosa Kortes Herrikoia web
21 Asfaltoa Milia rutan Espainiako Master Txapelketa Alcañiz RFEA web
21 Asfaltoa Ergoienako XVIII. Bira Dorrao Herrikoia
22 Asfaltoa Ruta del Barbo Kadreita Autonomikoa
22 Mendiko Lasterketa Beriain KB. Kilometro Bertikala Uharte Arakil Herrikoia web
28 Mendiko Lasterketa Azkotraila Azkoien Autonomikoa web
28 Mendiko Lasterketa Olazti-Urbasa Mendi Lasterketa Olazti Autonomikoa
Urria 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
5 Asfaltoa Santxikorrota Herri Lasterketa Muskaria Herrikoia
5 Mendiko Lasterketa Larrazkeneko Krosa Ezkaroze Herrikoia web
5/6 Asfaltoa Espainiako Rutan Txapelketa Albacete RFEA web
5/6 Pista Sub16 Federazioen Artean Espainiako Txapelketa Tutera RFEA web
6 Mendiko Lasterketa Orreaga-Zubiri 2024 Orreaga Autonomikoa web
6 Asfaltoa Maratoi Erdia - 21K Donostia Donostia Herrikoia web
12 Asfaltoa Berangoko XXXVI. Nazioarteko Milia Berango European Athletics web
12 Asfaltoa V. Nafar Ardoko BIdeko Lasterketa Erriberri Herrikoia web
13 Asfaltoa Maratoiko Munduko Master Txapelketa Bucarest WMA web
13 Asfaltoa 3 Hondartza Krosa Donostia Herrikoia web
19/20 Pista Konbinatuetako, Milia eta 10000eko Espainiako Master Txapelketa A designar RFEA web
20 Krosa Zornotzako 70. Nazioarteko Krosa Zornoza European Athletics web
20 Krosa Kros Errelebo Mixtoko NKJ Jardunaldia A designar Kirol Jokuak web
26 Pista Sub20 Taldekako Espainiako Txapelketa A designar RFEA web
26 Mendiko Lasterketa Peña Roya Traila Kaparrosu Autonomikoa web
26 Asfaltoa XLIII. Lizuniagako Igoera Bera Herrikoia
27 Krosa Atapuerkako XX. Nazioarteko Krosa Atapuerca World Athletics web
27 Asfaltoa Balentziako Maratoi Erdia Valencia Road Race Label web
Azaroa 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
2 Asfaltoa Harresietako Lasterketa Iruña Autonomikoa web
3 Krosa Donostiako LXVIII. Nazioarteko Krosa Lasarte European Athletics web
3 Krosa Kross NKJ Taldekako Finala A designar Kirol Jokuak web
10 Krosa XXX. Soriako Nazioarteko Krosa Soria Nazioartekoa I
17 Krosa Espainiako Kros Taldekako Txapelketa Sevilla RFEA web
17 Mendiko Lasterketa Iturbero Trail Ilunberri Herrikoia web
24 Krosa XXXVIII. Laudioko Krosa Laudio Nazionala
24 Asfaltoa Zurich Donostiako Maratoia Donostia Nazioartekoa I web
30 Pista estalita Pista Estalian Sub20 Taldekako Espainiako Txapelketa A designar RFEA web
Abendua 2024          
Frogaren eguna
 
 
Lasterketaren izena
Herria
Maila
1 Asfaltoa Valentzia Maratoia Valencia Road Race Label web
1 Krosa Kros NKJ Banakako Jardunaldia A designar Kirol Jokuak web
8 Krosa Kroseko Europa Txapelketa Antalya European Athletics web

Ardoi Atletismo Taldea - Zizur Nagusia